Фірма

Фірма Venture Industries Sp. z o.o.
від 1990 року провадить діяльність на вентиляційному ринку Європи, гарантуючи високий рівень обслуговування і послуг. В 2014 році вийшла на український ринок вентиляції.Ми розуміємо що розвиток нашої фірми залежить від задоволення потреб всіх наших клієнтів, які безпосередньо користуються нашими товарами, а саме монтажних організацій, будівельних фірм, спеціалізованих магазинів, заводів, а також інвесторів як кінцевих споживачів.

Переконані, що розширення асортименту, зменшення термінів поставки, підвищення кваліфікації наших працівників та постійне вдосконалення рівня обслуговування клієнтів і якості обладнання забезпечує досягнення поставлених нами цілей.

Ми зобов'язуємося докласти всіх зусиль до того, щоб наші клієнти були повністю задоволені і переконані в цінності і якості пропонованої продукції.

Від початку заснування фірма Venture Industries Sp. z o.o. пропонує свої послуги та товари на вентиляційному ринку. Ця спеціалізація має свої витоки в діяльності дочірньої компанії - VENTUR Tekniska AB, існуючої в Швеції більше тридцяти років.

Займаємося виробництвом та експортом на територію України такого обладнаня:

  • вентиляторів
  • вентиляційних установок
  • промислових пилососів
  • вентиляційних аксесуарів
  • еластичних шлангів для вентиляції і місцевих витяжок

ISO 9001

Для забезпечення високого рівня пропонованих послуг, відповідно до вимог клієнтів і міжнародних стандартів Рада Директорів осінню 2000 року прийняла рішення про впровадження системи управління якістю, що відповідає стандарту ISO 9001: 2000.

В вересні 2003 року система управління якістю була впроваджена також для виробничого відділу.

В 2018 році система управління якістю була поновлена, Venture Industries отримала сертифікат відповідності з стандартом ISO 9001:2015.

Продаж товарів пропонованих фірмою Venture Industries Sp. z o.o. відбувається через мережу дистрибторів, а також безпосередньо інвесторам. Головними клієнтами є спеціалізовані магазини, монтажні та будівельні організації, промислові заводи.

Certyfikat ISO


У нас працює понад 340 осіб в двох відділах - головному офісі в Кєльпінє та на заводі в Ґрудзьондзу

Головний офіс фірми збудований в 1999 році - сучасна офісно-складська будівля. Офіси Ради а також відділів: комерційного, технічного, імпорту та бухгалтерії займають площу 2000м2. Невідємною частиною будівлі є склад готової продукції, який займає 3700м2 та забезпечує швидку дистрибуцію пропоновантих нами товарів.

 

В серпні 2001 року було розпочате власне виробництво на новозбудованому заводі в місті Ґрудзьондз. На ділянці площею 40 000 м2 знаходиться близько 18 000м2 виробничих приміщень, в які входять: ливарний цех, цех обробки листових металів та їх порізки, фарбувальний цех, склад готових виробів, офіси і інше.

Головний офіс в Кєльпінє, як і завод в Ґрудзьондзу фінансуються власними коштами.

Переваги

Перелік виробленого на нашому заводі обладнання постійно розширюється. На додачу до вентиляційного обладнання (відцентрових, осьових, вентиляторів в різних виконаннях) також виробляємо обладнання для технологічних застосувань.

Venture Industries Sp. z o.o. є єдиним в Польщі виробником вихрових вентиляторів, які відрізняються високим тиском: одноступеневих (SC) і двоступеневих (DSC), які застосовуються в обладнанні для пневмотранспорту, аерації басейнів, в фільтраційних установках, промислових пилососах і.т.п.

На інтернет сторінці Ви знайдете повний перелік пропонованого обладнання разом з цінами. Також є можливість залишити замовлення через інтернет магазин, дізнатися контактні дані представника на території України, отримати останні новини та оновлення які відносяться до поточної діяльності фірми, в тому числі участь у виставках, конференціях і т.д.

Запрошуємо до співпраці!